Ayça Çağla Altunkaya’dan evlilik sorusuna kahkahalı yanıt

Ayça Çağla Altunkaya evvelki gün Etiler’de bir arkadaşıyla görüntülendi. Tektaşıyla dikkat çeken genç bayan, Ilıcalı’nın kulağına ne dediğini, evlilik teklifi alıp almadığını soran muhabirlere kahkaha atarak karşılık verdi. (Behlül AYDIN)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler…

ÖZEL HAYAT ÖZELDİR

Şevval Sam, evvelki gece Galataport’taki bir yerde oğlu Taro Buyruk Tekin ve annesi Leman Sam’la yemekteydi. Çıkışta soruları yanıtlayan anne-oğul, “Çok çalıştık, dinlenmeyi hak ettik. Artık tatil yapıyoruz” dedi.

Bir müddettir reklamcı Cem Topçuoğlu ile aşk yaşayan Şevval Sam, bağlantısıyla ilgili soruları yanıt-lamadı: “Bu mevzuyla ilgili konuşmayacağım. Özel hayat özeldir.” (Sayit DURMAZ)

ALBÜMÜN AYAK SESLERİ

“Bodrum”u evvel grubuna dinleten Ebru Gündeş, dans ettikleri imgeleri şu notla paylaştı: “Bizim takım birinci sefer dinledi, çok sevdi. Sıra sizde.”

 Ebru Gündeş, bir müddettir üzerinde çalıştığı, mesleğinin 16’ncı albümünden iki şarkıyı sevenleriyle buluşturdu. “Bodrum” ve “Bir Sebebi Var”, Blue Music etiketiyle dijital platformlarda yayınlandı. Her iki müziğin da aranjesini Ozan Doğulu yaptı. 

 HAYATIMDA KİMSE YOK

Hande Doğandemir evvelki akşam Etiler’de görüntülendi.

Doğandemir, aşk hayatıyla ilgili şunları söyledi: “Gerçekten kimse yok. Olsa biliyorsunuz ki saklayan birisi değilim. Olursa olur, olmazsa olmaz. Şu an çok memnunum. Keyfim de yerinde açıkçası.”
(Sayit DURMAZ)

HER HOŞ ŞEY ÜZERE BİTTİ

Futbolcu İrfan Can Kahveci ve eşi Beğenilen Kahveci, futbol dönemi öncesi kısa bir mola verdi.

Gözde Kahveci, tatil dönüşü eşiyle keyifli anlarını toplumsal medya hesabından beğeniye sundu. Beğenilen Kahveci, “Her hoş şey üzere tatil de bitti” notunu yazdı.

AŞIKLAR

Oyuncu Ebru Şahin ve basketbolcu eşi Cedi Osman, Barselona’ya tatile gitti. Çift, tatil karelerini toplumsal medya hesaplarından paylaştı.

Özel bir geceye de katılan çiftten Şahin’in turuncu elbisesi çok beğenildi. Çift, birbirlerine sarıldıkları aşk pozlarını da hayranlarının beğenisine sundu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir