Volkan Demirel’den Arda Güler, Fenerbahçe ve İsmail Kartal sözleri

Hatayspor teknik yöneticisi Volkan Demirel, TRT Spor’a röportaj verdi. Demirel, Arda Güler’in Real Madrid’e transferini yorumlarken Fenerbahçe’nin İsmail Kartal tercihi ile ilgili gelen soruya da cevap verdi.

Volkan Demirel’in açıklamaları şu halde:

Zor bir süreçten geçiyoruz. Süreç devam ediyor. Orada yaşananları çok fazla anlatmak istemiyorum. Her vakit hatırlayacağız. Kaybettiğimiz arkadaşlarımız var. Hala hatırladıkça, sözleri ağzımdan çıkarmakta zorlanıyorum. Hayat bir biçimde devam edecek, hayata bir yerden tutunmaya çalışacağız. O bölgede beşerler için her şeyi yapmayı başa koydum. 3 aylık süreçte en güzel formda hazırlanmaya çalıştık. Tek gayem, tek fikrim buradaki beşerlerle birlikte hayata dönüş, bir umut olmak. Bunu başarmak için elimden geleni yapacağım.

Transfer çalışmaları…

3 aydır hakikaten kendi adıma ve grubum ismine çalışıyoruz. Şu ana kadar olan transferlerin bir öyküsü var. Hepsini yerinde izledik. Şu anda bütün yapılan transfeler, bütün yapılan tertipler grubumla birlikte benimle birlikte yapılan işler. Yanlışımız olacaktır fakat yanlıştan çok doğruyu yapacağımızı düşünüyorum zira emek, çalışma var. Şu anda gelen transferlere ödeme yapmadan buraya getirmeye çalıştık. İnşallah kadromuz kazanmaya başladıkça, biz de yolumuza emin adımlarla ilerlemeye çalışacağız.

Planlamamız var. Sarsıntıdan sonra birçok oyuncumuz ayrıldı. Transfer devrini biraz daha hareketli geçireceğiz üzere duruyor. Genç bir takım kurmaya çalışıyorum. Bütün takımla birlikte, Hatay’ın geleceği ismine neler yapabilir, Hatay’a maddi olarak ne kadar yük olmam bunun fikri içerisindeyim.

“Arda için hakikat vakit ve hakikat yer”

Bugün nitekim çok memnun olduk. Arda için yanlışsız vakit ve yanlışsız yerdir. İnşallah Türkiye’yi en yeterli halde temsil eder. Gönlümüz, dualarımız onunla birlikte.

“İsmail Kartal’ı çok seviyorum”

İsmail Hoca geldi, güzel olsun. Kendisini çok seviyorum. Fenerbahçe’nin efsanelerinden. Geçmiş artık bitti. Benim adım geçti, geçmedi, ehemmiyeti yok. Ben birinci günden beri Hatay’ın yanında olmak istediğimi lisana getirdim. ‘Fenerbahçe benim meskenim. Bizi ne vakit çağırsalar hazırız’ da dedim lakin şu anda daha fazla gereksinimi olan taraf Hatay. Hatay için elimden ne geliyorsa vermeye hazırım. Hatay ismine güzel şeyler yapmaya çalışacağım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir